Гранти на старт бізнесу
для українців які вимушено виїхали з України

Міжнародна програма ЄАРБ для підтримки Українців

Вітаємо Вас, шановний учаснику конкурсу Міжнародної програми підтримки Українців які вимушено виїхали з України!

Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу як організація, так само як і всі цивілізовані країни світу засуджує неспровоковане та навмисне вторгнення росії в Україну.

Ми з Україною. Ми за світовий порядок та законність. Ми за суверенітет країн та право націй на самореалізацію. Ми за світову безпеку та мир. Ми за сталість та економічний розвиток країн.

Саме тому ЄАРБ створила Міжнародну програму підтримки Українців які вимушено виїхали з України та разом з європейськими та американськими інвесторами запровадила видачу цільових грантів на старт бізнесів та створення нових робочих місць.

Міжнародна програма ЄАРБ є безпрецедентною допомогою та унікальним шансом!

ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ
Гранти біженцям з України видаються суто на ефективне інвестування в економіку приймаючої країни – на СТАРТ БІЗНЕСУ та СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ.
На 1 липня 2022 вже надано грантів на суму 1,5 млн євро з 3 млн євро запланованих на 2022 рік.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ
Гранти на старт бізнесу та створення нових робочих місць для біженців з України є доступними на конкурсній основі:

  • Громадянам України, які виїхали з країни внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 року та які знаходяться у країнах ЄС, Великої Британії, Швейцарії, США, Канади або Австралії.
  • Громадянам України, які виїхали з країни внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 року та які мають досвід ведення бізнесу.
  • Громадянам України, які виїхали з країни внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 року, які хочуть закріпитися зі своїм бізнесом у країнах Європи, Америки та Азії та бути корисним Україні та Світу.

До 15 жовтня 2022 проходить збір заявок для видачі грантів громадянам України, які виїхали з країни внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 року, які перебувають з тимчасовим захистом у Великій Британії, США, Швейцарії, Австралії та Канаді і хочуть розпочати свій бізнес за допомогою грантів ЄАРБ на придбання франшиз від Освітнього консорціуму International Business Academy Consortium (IBA).

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ
Як відомо прийом біженців спричиняє велике навантаження на національну економіку та призводить до тимчасового безробіття та довгого адаптаційного періоду. Діти біженців страждають від стрімкої адаптації та інтеграції. А бюджети міст, які приймають біженців, швидко знекровлюються. Саме тому для вирішення всіх цих проблем і створена система підтримки Українців за цією програмою ЄАРБ.

Загальний фонд у 3 млн євро на підтримку Громадян України за кордоном для відкриття ними бізнесів та створення нових робочих місць у країнах ЄС, Великій Британії, Швейцарії, США, Канади, Австралії націлений на ефективне інвестування у економіку приймаючих країн, підтримку зростання ВВП та забезпечення високого рівня життя населення.

ВИБІР НАПРЯМКУ
Гранти надає EUROPEAN ASSOCIATION OF BUSINESS DEVELOPMENT спільно з інвестиційними фондами ЄС та Міжнародного освітнього консорціуму INTERNATIONAL BUSINESS ACADEMY CONSORIUM (IBA) на старт будь-якого освітнього бізнесу для дітей через обрані франшизи IBA.

Гранти видаються на відкриття одного з освітніх бізнесів за Вашим бажанням із переліку міжнародних франшиз, які вже довели свою актуальність, успішність та визнані у всьому світі:

International Business Academy - www.iba-consortium.com
BigBoss Business School - www.bigboss-school.com
MiniBoss Business School – www.miniboss-school.com
NanoBoss Pre-School – www.nanoboss-school.com
Leonardo Art School – www.leonardo-school.com
Royal British School – www.royal-british.net
Einstein Science School – www.einstein-school.com
Film School 100% - www.film-school.biz
School of Rock – www.rock-school.biz

Для цільового фінансування бізнесу вибрані всесвітньо відомі франшизи IBA, які надають три головні переваги:

  1. Гранти видаються саме на освітні франшизи, тобто вони націлені на змінення рівня освіти дітей та їх майбутніх можливостей, що є стратегічним драйвером національних економік;
  2. Це авторитетні бренди, які вже багаторазово довели свою ефективність;
  3. Серед напрямів освітніх франшиз IBA особливо виділяється франшиза MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, яка є потужним драйвером економічних змін, яка є по суті єдиною в світі глобальною мережею бізнес-шкіл для дітей 6-17 років для їх унікальної бізнес-освіти. Саме цей напрямок освітнього бізнесу напряму створює передумови для стрімкого економічного зросту країн, що є найважливіше для донорів ЄАРБ. Крім того, власники цієї франшизи після закінчення терміну тимчасового захисту у будь-якій країні зможуть залишитися там за новою візою ІННОВАЦІЙНОЮ ВІЗОЮ, яка широко підтримується всіма провідними країнами світу.

СУМИ ГРАНТІВ

Сума гранту від 20 000 до 250 000 євро залежно від обраної франшизи, використовується на 100% погашення суми паушального внеску за франшизою для старту бізнесу. Інші оплати на особисті освітні курси для навчання персоналу (1000 євро курс/особа), створення сайтів-лендінгів (1000 євро) та закупівлю навчальних наборів для студентів (60 євро 1 комплект), та юридичні послуги (від 1000 до 10000 евро) - оплачуються самостійно.

МЕТА ГРАНТІВ ЄАРБ

Метою видачі грантів ЄАРБ є сприяння розвитку глобальних та національних економік через розвиток підприємництва та інновацій у освіті для дітей нового покоління.

Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу спільно з Міжнародною Бізнес Академією затвердила гранти на підтримку громадян України за кордоном для відкриття ними бізнесів та створення нових робочих місць у країнах ЄС, Великій Британії та Швейцарії, Америки, Австралії, Африки.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

Заявки на участь у конкурсі на отримання грантів приймаються:
• по країнам Америки, Великої Британії, Швейцарії - до 15 серпня,
• по країнам ЄС – до 15 серпня,
• по країнам Азії – до 15 серпня,
• по Австралії та Океанії - до 15 серпня 2022.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу (ЄАРБ / ЕАРБ / EABD) створена для професійної підтримки підприємців світу у створенні, управлінні та розширенні бізнесів, а також для активізації бізнес-контактів між Європою, Азією, Америкою, Австралією та Африкою та розширення глобальних можливостей розвитку бізнесу задля розвитку національних та світової економіки, забезпечення сталого розвитку та добробуту людей.

Підприємництво по суті створює економіку різних країн, нові підприємства, нові робочі місця, нові товари та послуги для суспільства. За рахунок податків і зборів отримують зарплатню робітники бюджетного сектору (посадовці, поліція, медицина, суди, тощо). Тому соціальну значимість підприємництва складно переоцінити. Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу створена для сприяння розвитку підприємництва в різних країнах світу.

• Для малого бізнесу ЄАРБ є бізнес-інкубатором професійного старту.
• Для середнього – механізмом підвищення ефективності та пошуку стратегій розвитку.
• Для крупного – трампліном для виходу на міжнародні ринки.

С 1995 года ЕАРБ выдала грантов на сумму более 22 млн. евро на поддержку предпринимательства, франчайзинга, медиа поддержку компаний, развития лидеров компаний и их команд; развитие осведомленности о работе международных рынков и на бизнес-образование для малых и средних предпринимателей.

Гранты до 2021 года были доступны в 25 странах Евросоюза, СНГ и Азии.
С 2021 года Грантовые программы ЕАРБ расширились, кроме Европы и Азии, на страны Америки, Австралии, Африки.

Ежегодно ЕВРОПЕЙСКАЯ АССОЦИАЦИЯ РАЗВИТИЯ БИЗНЕСА выдает большие суммы на повышение уровня осознанности, образованности людей, что позволяет развиваться компаниям более эффективно.